Блендер Russell Hobbs 21480-56 Black Gray

-3%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11136267
7 199 ₴
6 969 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Russell Hobbs |
| Імпульсний режим | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.57 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Об'єм глечика | 1.75 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | стаціонарний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| Насадки | ніж для подрібнення |
| Програми приготування | змішування, коління льоду, подрібнення, приготування cупу, приготування пюре |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 6 969 ₴





