Монітор BenQ RE6504 Black 65

- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11123807
68 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Екран | |
| Час відгуку | 8 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 450 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C, USB, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 67 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 36.4 |
| Контрастність хххх:1 | 1200: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 600 x 400 |
| Розміри, мм | 1482.1 x 907 x 87.7 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2х20 Вт |
| Тип монітора | інформаційний дисплей |
- Ціна: 68 919 ₴






