Чохол-книжка для планшета BeCover Premium для Xiaomi Redmi Pad 10.61 2022 Black (708675)

-29%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17653427
649 ₴
459 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чохол BeCover Premium має високу зносостійкість і забезпечує надійний захист для планшета.Чохол оснащений посиленою підкладкою з боку екрану, захисними куточками, а також спеціальною смарт-кришкою із трьома положеннями та магнітами.Високоякісний матеріал чохла практичність та елегантність BeCover Premium забезпечує вільний доступ до всіх кнопок управління, камери та роз'ємів, легко поміщається в будь-яку сумку і зовсім не додає ваги пристрою.Функція Wake/Sleep автоматично переводить планшет у сплячий режим, коли ви закриваєте кришку чохла, і прокидаєте його при відкриванні, тим самим продовжуючи час автономної роботи та термін служби акумулятора.На сьогоднішній день це найкращий чохол для вашого планшета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Висота пристрою | 250 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.6" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 7 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 158 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Модель планшета | Xiaomi Redmi Pad 2022 |
- Ціна: 459 ₴




