Микроволновая печь Samsung MG23K3515AK/UA Black

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 12405417
5 699 ₴
5 679 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Внутреннее покрытие | биокерамическая эмаль |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Объем | 23 л |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13 кг |
| Характеристики гриля | |
| Максимальная мощность гриля | 1100 Вт |
| Тип гриля | кварцевый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Открывание дверцы | ручка |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота, см | 27.5 |
| Глибина, см | 39.2 |
| Додаткові функції та оснащення | автоматичне приготування, автоматичне розморожування, видалення запахів, гриль, екорежим, мікрохвилі, розморожування, розігрів |
| Діаметр поворотного столу, мм | 288 |
| Комплектация | гарантійний талон, мікрохвильова піч, піддон, інструкція |
| Кількість решіток, шт | 1 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1250 |
| Наявність гриля | Да |
| Особенности | Часы, Дисплей, мікрохвилі |
| Розмір, см | 27.5 x 48.9 x 39.2 |
| Система рівномірного розподілу мікрохвиль | Да |
| Спосіб встановлення | настільна |
| Ширина, см | 48.9 |
- Цена: 5 679 ₴






