Фен Babyliss 5344E

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17641057
1 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Babyliss. Колір: чорний. Живлення: мережа. Стан товару: Новий. Тип: фен дорожній. Оснащення: складана ручка. Додатково: використання подвійної напруги. Оснащення: обертовий шнур. Кількість температурних режимів: 2. Функціональність: подавання холодного повітря. Вага, г: 318. Насадки в комплекті: щілинна (концентратор). Функціональність: захист від перегрівання. Кількість швидкостей: 2. Потужність, Вт: 2000.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.318 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | використання подвійної напруги |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | обертовий шнур|складана ручка |
| Функційність | захист від перегрівання|подавання холодного повітря |
- Ціна: 1 099 ₴






