Смарточки Ray-Ban Meta Headliner Gen2 Low Bridge Fit Standard Shiny Black Frame / G-15 Green Lenses (RW4013F 601/71 51-23)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13064547
20 989 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ray Ban |
| Вес | 51 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Подключение очков | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс заряджання | USB Type-C |
| Вбудована пам'ять для запису | 32 ГБ |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Высота линзы | 43 мм |
| Довжина дужок | 150 мм |
| Дополнительные функции | LED-індикатор зйомки|аудіо-візуальний AI (перекладач, розпізнавання)|голосове управління|динаміки|камера|сенсорне управління|сумісність із рецептурними лінзами|ультрафіолетовий захист |
| Елементи керування | голосове, сенсорне |
| Кабель | немає |
| Цвет линз | Зеленый |
| Угол обзора | 100 ° |
| Количество микрофонов | 5 |
| Материал оправы | Пластик |
| Микрофон | Встроенный |
| Наявність мікрофону | Да |
| Об'єктив основної камери | ультраширококутний |
| Роздільна здатність зображень | 3024x4032 |
| Роздільна здатність камери | 12 Мп |
| Степень защиты IP | IPX4 |
| Сумісні ОС | Android 10+, iOS 14.4+ |
| Тип конструкции | кісткові |
| Тип лінз | сонцезахисні |
| Форма лінзи | кругла |
| Формат запису відео | 1080p 30/60fps, 3K Ultra HD 30 fps, 720p 120fps |
| Час роботи від акумулятора, год | працюють в режимі відтворення до 8 |
| Ширина линзы | 51 мм |
| Ширина моста | 23 мм |
- Цена: 20 989 ₴




