Смарточки Ray-Ban Meta Wayfarer Gen2 Standard Shiny Black Frame / Clear to Graphite Green Transitions Lenses (RW4012 601/1M 50-22)

-10%
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 13064897
21 699 ₴
19 599 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ray Ban |
| Вес | 51 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Подключение очков | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс заряджання | USB Type-C |
| Версия Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Высота линзы | 40.6 мм |
| Довжина дужок | 150 мм |
| Дополнительные функции | вологозахищеність|голосове управління|динаміки|камера|сенсорне управління|сумісність із рецептурними лінзами|ультрафіолетовий захист |
| Елементи керування | голосове, сенсорне |
| Кабель | немає |
| Цвет линз | Прозрачный, сіро-зелений |
| Количество микрофонов | 5 |
| Микрофон | Встроенный |
| Наявність мікрофону | Да |
| Роздільна здатність зображень | 3024x4032 |
| Степень защиты IP | IPX4 |
| Сумісні ОС | Android 10+, iOS 14.4+ |
| Тип конструкции | кісткові |
| Тип лінз | сонцезахисні |
| Форма лінзи | квадрат |
| Час роботи від акумулятора, год | працюють в режимі відтворення до 8 |
| Ширина линзы | 50 мм |
| Ширина моста | 22 мм |
- Цена: 19 599 ₴






