Монітор Lenovo L22-4e Raven Black 21.5 (67D5KAC6UA)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13100297
3 599 ₴
3 579 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 21.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 10.5 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2479 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 2.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 22 |
| Висота видимої області, мм | 267.8 |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 20 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 489.3 x 379.4 x 174 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Ширина видимої області, мм | 476.1 |
- Ціна: 3 579 ₴






