Маршрутизатор Asus ZenWiFi BD4 Outdoor 1-pack White (90IG09A0-MO3B60)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13107997
8 589 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| WI-FI частота, ГГц | 5 |
| Антенны WI-FI | Внутренние |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Количество WAN портов | 2 шт |
| Количество антенн | 2 шт |
| Скорость WI-FI, Mbit/сек, до | 688 |
| Состояние | Новое |
| Стандарт соединения | 802.11g |
| Тип | DSL |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Напряжение | 12 В |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатори активності | живлення |
| Безопасность | Airtime Fariness, DMZ, DNS-over-TLS, батьківський контроль, гостьовий доступ, додаток ASUS Router APP, контроль доступу, розклад бездротового режиму, фільтрація web-вмісту |
| Брандмауер | IP-фільтр, MAC-фільтр, переадресація портів |
| Вбудована пам'ять, МБ | 128 |
| Вес | 1040 |
| Кнопки керування | скидання налаштувань |
| Количество USB-портов | відсутні |
| Комплектация | блок MESH, гарантійний талон, кабель Ethernet, кабель живлення, короткий посібник з налаштування, набір для кріплення |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Оперативна пам'ять, МБ | 512 |
| Особенности | OFDMA, пріоритезація трафіку (QoS), підтримка AiMesh, підтримка VPN, підтримка WPS, підтримка технології MU-MIMO, робота у двох діапазонах, установка поза приміщенням |
| Підтримка протоколів | DDNS, DHCP, IGMP, IPsec, IPv4, IPv6, L2TP, OVPN, PPTP, WireGuard |
| Розміри, мм | 200 x 106 x 106 |
| Розширені режими шифрування | WPA, WPA2, WPA2-Enterprise, WPA3 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип подключения | DHCP |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 2500 |
- Цена: 8 589 ₴






