Монітор LG 27MR400-B Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13109257
5 519 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.84 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.3114 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 3.26 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 26 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 611.7 x 456.1 x 200 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Black Stabilizer|Flicker Safe |
- Ціна: 5 519 ₴






