Монітор HP S5 524da Silver Black 23.8 (B11W5AT)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13113777
7 539 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.52 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2745 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 21 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 2.22 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 25 |
| Висота видимої області, мм | 296.5 |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 25 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (100) |
| Розміри, мм | 535.8 x 459.8 x 202.2 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 100 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 113 |
| Ширина видимої області, мм | 527 |
- Ціна: 7 539 ₴




