Монитор HP S3 Pro 327pe Black 27" (B1GM6AA)

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13113847
8 639 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.3114 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 17.2 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 4.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 336.3 |
| Динамічна контрасність | 8 000 000: 1 |
| Контрастность хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 31 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (100) |
| Розміри, мм | 611.9 x 513.1 x 229.6 |
| Розширена колірна гамма | 72 % NTSC |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 50 - 100 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 120 |
| Ширина видимої області, мм | 597.9 |
- Цена: 8 639 ₴





