Монітор Lenovo L27-4C Cloud Gray 27 (67DEKAC1UA)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13124297
6 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18.5 Вт |
| Екран | |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 2.9 |
| Висота видимої області, мм | 336.3 |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 31.5 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 611.5 x 474.6 x 181.5 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2x3 Вт |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Low Blue Light |
| Ширина видимої області, мм | 597.9 |
- Ціна: 6 139 ₴






