Монитор Samsung Odyssey OLED G8 (LS32DG800SZXUA) Silver 32"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13128087
47 219 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 32 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB |
| Размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 47.4 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 5.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 2 до 25 |
| Висота видимої області, мм | 394.73 |
| Контрастность хххх:1 | 1000 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1000 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 180 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот в сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 719.7 x 584.6 x 263.5 |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | HDR10+ |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Auto Source Switch+|Eye Saver Mode|Flicker Free |
| Ширина видимої області, мм | 699.48 |
- Цена: 47 219 ₴






