Блендер Ariete 602 White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13184927
2 369 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.49 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 700 мл |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | блендер, гарантійний талон, мірна склянка, Насадки, інструкція |
| Конструкція | занурювальний |
| Матеріал глечика блендера | відсутня |
| Насадки | блендер-ніжка, вінчик для збивання, подрібнювач |
| Об'єм глечика | відсутня |
| Програми приготування | змішування, коління льоду, подрібнення |
| Розмір, см | 41 х 6.5 х 6.5 |
| Турборежим | Немає |
- Ціна: 2 369 ₴




