Планшет Blackview TAB 20 Kids 4/64GB Wi-Fi Bubble Blue

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13195517
4 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Операційна система | Android 15 |
| Процесор планшета | SpreadTrum |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 515 г |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Гіроскоп |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Звук | Стерео |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Функції камери | Спалах, Автофокус |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Користувальницькі характеристики | |
| В групі | Великі (від 10"), Для Інтернету (з Wi-Fi), Для дітей |
| Габарити (мм) | 160 х 242 х 94 |
| Графічний чипсет планшета | IMG PowerVR GT7200 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 4 |
| Можливість здійснення дзвінків | Немає |
| Підтримка SIM-карт | Немає |
| Серія | Blackview Tab 20 Kids |
| Стандарт связи | відсутній |
| Тип SIM-карти | немає |
| Тип екрана | LCD IPS |
| Колір | блакитний міхур |
| Частота оновлення екрана, Гц | 60 |
| Яскравість, ніт | 350 |
- Ціна: 4 199 ₴






