Монітор Iiyama G-MASTER GB2471HS-B1 Black 23.8

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13487147
7 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.3 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.275 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.1 |
| Висота видимої області, мм | 296.5 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Фірмові технології | Extra: i-Style Colour|Flicker Free|Flicker Free|low blue mode |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 285 |
| Ширина видимої області, мм | 527 |
- Ціна: 7 039 ₴






