Монитор Lenovo Legion 27U-10 (67D1GAC1UA) Black 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13487277
17 499 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 160 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.1554 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 43 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | NVIDIA G-Sync |
| Динамічна контрасність | 3 000 000: 1 |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 43 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (135) |
| Розміри, мм | 613.7 x 529.2 x 214 |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3|95% DCI-P3|98% DCI-P3|99% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | РК-монітор |
| Фірмові технології | Flicker Free|Gaming Console|Low Blue Light|Low Blue Light|Mirrored Power Button |
- Цена: 17 499 ₴






