Монітор Samsung Smart M80F (LS32FM803UZXUA) White 32

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13489297
19 729 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB Type-C, USB |
| Розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 31.4 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 4 |
| Висота видимої області, мм | 392.234 |
| Контрастність хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 140 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 713.4 x 616.2 x 200.1 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | Smart-монітор |
| Фірмові технології | Auto Source Switch+|Eye Saver Mode|Flicker Free|Game Bar 2.0|Knox Vault|Virtual AIM Point|adaptive picture|ультраширокий перегляд гри |
| Ширина видимої області, мм | 697.306 |
- Ціна: 19 729 ₴






