Монітор Asus ROG Strix XG27ACMES-W White 27 (90LM0C92-B01171)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13492807
14 799 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 255 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.96 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розширена колірна гамма | 133% srGB|97% DCI-P3 |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|Flicker Free|Low Blue Light |
- Ціна: 14 799 ₴






