Камера відеонагляду GreenVision GV-206-GHD-G-DOS30-50

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13524167
2 221 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Об'єктив | |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео компресія | H.264|H.265 |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 до + 60 |
| Матеріал | Метал |
| Обладнання | підтримка PoE|іч підсвічування (до 20 м) |
| Харчування | DC 12В |
| Підключення | Ethernet (RJ-45) |
| Роздільна здатність матриці | 2704 x 2104 |
| Розширення відео/кадрів в секунду | 2704 x 2104 |
- Ціна: 2 221 ₴
