Блок живлення для ноутбука Merlion NEW для ноутбука ASUS 19V 4.74А (90 Вт) штекер 5.5 * 2.5мм Black (LNAS90/5.5*2.5)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1212537
480 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Вихідна напруга, В: 19. Вихідна сила струму: до 4.74 А. Роз'єм: 5.5 x 2.5 мм. Стан товару: Новий. Сумісність: Acer. Потужність, Вт: 90. Тип зарядного пристрою: мережевий. Довжина кабелю, м: 0.9.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 480 ₴

