Блендер Ariete 585 Black White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13643967
2 799 ₴
2 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.04 кг |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | механічне |
| Комплектація | блендер, документація |
| Конструкція | стаціонарний |
| Кількість чаш, шт | 1 |
| Матеріал заглибної частини | відсутня ніжка |
| Насадки | блендер-чаша |
| Програми приготування | збивання, подрібнення |
- Ціна: 2 789 ₴


