Блок живлення для ноутбука Merlion LAS40/19-2, 5 * 0, 7

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13848627
387 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для ноутбука Вхідна напуга 100-240V 50-60 Hz Потужність: 40 W Напуга: 19V Сила струму: 2,1 A Тип роз'ясненнями єму: штекер 2.5*0,7 мм Тип корпусу: пластик Колір: чорний Сумісні моделі: Asus Eee PC 1001P Asus Eee PC 1005HA Asus Eee PC 1005HAB Asus Eee PC 1005HAG Asus Eee PC 1005HE Asus Eee PC 1005HR Asus Eee PC 1008HA Asus Eee PC 1008HAG Asus Eee PC 1008P Asus Eee PC 1101HA Asus Eee PC 1101HA_GG Asus Eee PC 1101HAB Asus Eee PC 1101HAG Asus Eee PC 1201HA Asus Eee PC 1201HAG Asus Eee PC 1201N Asus Eee PC 1201NL Asus Eee PC 1201T
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 387 ₴
