Фен Zelmer ZHD8320B Blue White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18311567
1 029 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Потужність фена | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Фен |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.47 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Насадки в комплекті | щілинна (концентратор) |
| Обладнання | петля для підвішування|складана ручка |
| Розміри, мм | 233 х 136 х 87 |
| Сфера використання | побутовий |
| Функційність | подавання холодного повітря|іонізація |
- Ціна: 1 029 ₴




