Блок живлення для ноутбука Merlion для HP 19.5V 7.7A (150 Вт) 4.5 * 3.0мм, 0.9м Black + кабель живлення (LHP150/19.5-4.5*3,0)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18885107
1 320 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник: Merlion. Стан товару: Новий. Вихідна напруга, В: 19.5. Вихідна сила струму: до 7.7 А. Призначення: для ноутбука. Роз'єм: 4.5 x 3.0 мм. Сумісність: HP. Довжина кабелю, м: 0.9. Кількість заряджуваних пристроїв: 1. Тип зарядного пристрою: мережевий. Потужність, Вт: 150. Тип: блок живлення для ноутбука. Колір: чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сила вихідного струму | 7.7 A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Колір | Чорний |
| Кількість заряджуваних пристроїв | 1 |
| Тип | блок живлення для ноутбука |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 320 ₴

