Блендер Ergo EHB 7500 Black Silver

-8%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11569687
1 999 ₴
1 849 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГОТУВАТИ ЛЕГКО ТА ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМЗанурювальний блендер ERGO EHB 7500 забезпечить своєму господарю комфорт та задоволення від кожної хвилини перебування на кухні. Універсальний і практичний інструмент чудово впорається зі своїми задачами: натерти, подрібнити, нашинкувати, змішати продукти або збити тісто.ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ,ЗАВДЯКИ РОЗШИРЕНОМУ СПЕКТРУ ФУНКЦІЙЗавдяки занурювальній конструкції, блендер ERGO EHB 7500 – універсальний кухонний пристрій, який має широкий спектр функцій.ВІНЧИК ДЛЯ ЗБИВАННЯдопоможе приготувати ніжний омлет або замісити тісто.ОБ'ЄМНА ЧАШАразом з двома металічними дисками для подрібнення і шинкування допоможуть швидко обробити практично будь-які м’які та тверді продукти.КОМПАКТНИЙ РОЗМІР І МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬПотужність ERGO EHB 7500 складає 1000 Вт, що дозволяє змішати, натерти або подрібнити різноманітні продукти за лічені секунди. При цьому пристрій не займає багато місця і важить лише 2.05 кг. Оптимальний розмір основної чаші в 1700 мл й мірної ємності в 600 мл дозволяє використовувати кількість продуктів, достатню аби приготувати їжу для великої компанії.БЕЗПЕКА, КОМФОРТ І ДОВГОВІЧНІСТЬERGO EHB 7500 працює в мультишвидкістному та турборежимі. Обравши потрібний, можна швидко та легко подрібнити, збити або замісити продукти, не витрачаючи при цьому зайвого часу та електроенергії. Ергономічна ручка з покриттям Silk Touch не ковзає в руці, ємкість, диски та ножі зручно мити. Техніка прослужить довго та ефективно. Свідоцтво цього – дворічна гарантія, яка розповсюджується на продукцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Імпульсний режим | Ні |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Об'єм глечика | 1.7 л |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Шинкування Змішування Збивання Подрібнення |
| Комплектація | 2 диски для подрібнення і шинкування, гарантійний талон, металева блендерна ніжка, мірна склянка, насадка віночок, ніж для подрібнення, чаша з кришкою, інструкція |
| Конструкція | занурювальний |
| Насадки | вінчик для збивання, дрібна тертка, шинкування |
| Програми приготування | збивання, змішування, подрібнення |
| Розмір, см | 24.8 х 28 х 17.7 |
| Турборежим | Да |
- Ціна: 1 849 ₴






