Монітор MSI MPG 491CQP QD-OLED Black 49

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1456077
44 329 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діагональ екрану | 49 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 5120х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 32:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.233 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 43 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Додаткові можливості | гніздо для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, вигнутий екран + (1800R), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (100) |
| Розміри, мм | 1195 x 328 x 410 |
| Розширена колірна гамма | 98% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | DisplayHDR 400 |
| Фірмові технології | KVM Switch|Less Blue Light|vrr technology |
- Ціна: 44 329 ₴




