Блендер Bamix Mono DESIGN EDITION Арт Графіка M200

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13644737
13 990 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bamix |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.94 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.9 м |
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Характеристики заглибного блендера | |
| Матеріал занурюваної частини | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Керування | електромеханічне |
| Комплектація | блендер, документація, мірна склянка, Насадки, Підставка |
| Конструкція | занурювальний |
| Матеріал глечика блендера | відсутня |
| Насадки | блендер-ніжка |
| Об'єм глечика | відсутня |
| Програми приготування | збивання, подрібнення |
| Турборежим | Немає |
| Колір | принт |
- Ціна: 13 990 ₴




