Блок живлення для ноутбука PowerPlant HP120G4530 Black (HP 220V, 19.5V 120W 6.15A 4.5*3.0)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11361607
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6.15 A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 199 ₴
