Блок живлення для ноутбука PowerPlant AC120H5525 Black (ACER 20V, 120W, 6А 5.5*2.5)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12155977
1 199 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Сила вихідного струму | 6 A |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 600 |
| Розмір, мм | 160 х 60 х 40 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 1 199 ₴
