Маршрутизатор Asus RT-N12E

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13738647
999 ₴
949 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet |
| Кількість LAN портів | 1 шт. |
| Кількість WAN портів | 1 шт. |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 300 |
| Стан | Новий |
| Стандарт з'єднання | 802.11 g |
| Тип | Бездротовий |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 168.9 г |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатори активності | LAN індикатор, WAN індикатор, WIFI 2.4GHz індикатор, живлення |
| Кнопки керування | RESET|WPS |
| Кількість USB-портів | відсутні |
| Можливість підключення USB пристроїв | відсутня |
| Особливості | підтримка IPTV, підтримка VPN, підтримка WPS |
| Підтримка протоколів | IPsec, L2TP, PPhoE, PPTP |
| Розміри, мм | 168 x 124 x 30 |
| Розширені режими шифрування | WEP, WPA, WPA-Personal, WPA2, WPA2-Personal |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип підключення | Dynamic IP, L2TP, PPhoE, PPTP, Static IP |
| Швидкість LAN, Мбіт/с | 100 |
| Швидкість WAN, Мбіт/с | 100 |
- Ціна: 949 ₴


