Монитор BenQ EX271UZ White (9H.LP2LA.TBE) 26.5"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13807007
60 659 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 26.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 7.43 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.16 мм |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 37 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Вага без підставки, кг | 5.14 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від +15 до -15 ° (Swivel)|від - 5 до 15 |
| Габарити упаковки, мм | 850 x 460 x 190 |
| Динамічна контрасність | 1500 000 :1 |
| Контрастность хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 230 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 100 |
| Розміри, мм | 610.91 x 357.25 x 82.93 (без підставки)|610.91 x 537.26 x 223.48 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Color Shuttle|Graphene Film|KVM Switch|Light Tuner|Low Blue Light|Smart Game Art|flicker-free |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 240 |
- Цена: 60 659 ₴






