Монітор Lenovo S27-4e (64BEKAT1UA) 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13807297
5 709 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.3114 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 17.3 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 3.7 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +22 |
| Додаткові можливості | вбудований блок живлення|відповідність RoHS|сертифікація ENERGY STAR|сертифікація EPEAT Gold |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 19.8 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), відділення для кабелів, відділення для міні ПК, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 611.9 x 443.5 x 210 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип матриці | WLED |
| Тип монітора | професійний |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Flicker Free|TUV Rheinland Low Blue Light |
- Ціна: 5 709 ₴





