Монитор BenQ GW2790TC White (9H.LNSLA.TBE) 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13807307
8 139 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Benq |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.311 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 12 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync |
| Вага без підставки, кг | 4.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | 90 ° (поворот монітора)|від -45 до +45 ° (обертання підставки)|від -5 до +35 ° (нахил) |
| Динамічна контрасність | 12 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | наскрізне живлення (Power Pass-Through до 65 Вт) |
| Контрастность хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 56 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 611.9 x (397.3-547.3) x 241.6 (з підставкою)|611.9 x 355.5 x 64.7 (без підставки) |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | BenQ Eye-CareU|Brightness Intelligence|Eyesafe Certified|Low Blue Light Plus|Power Delivery|TUV Rheinland Eye Comfort|Visual Optimizer|brightness intelligence plus|color weakness|flicker-free|режим ePaper |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 144 |
- Цена: 8 139 ₴






