Монітор Iiyama GB2771HSU-W1

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13808587
8 899 ₴
Показати оптові ціни+380 (44) 222-77-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 3.8 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 45 до 45|нахил: від -5° до +23|портретний режим: + 90 |
| Габарити упаковки, мм | 690 x 140 x 465 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | вбудований блок живлення|підтримка HDR10 |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 150 |
| Розміри, мм | 612 x (408.5-553.5) x 213 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки 2 х 2 Вт |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Black Tuner|Low Blue Light|flicker-free|гніздо для замка Kensington |
- Ціна: 8 899 ₴






