Монитор Gigabyte GS25F14 24.5"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13809847
4 879 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 24.5 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 144 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 3.11 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 1 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.283 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 2.73 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Висота видимої області, мм | 302.62 |
| Габарити упаковки, мм | 630 x 414 x 123 |
| Дополнительные возможности | вбудований блок живлення|плоский екран|підтримка HDR10 |
| Контрастность хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 18 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 556.9 x 321.5 x 51.3 (без підставки)|556.9 x 402 x 179.4 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 120% srGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип матрицы | WLED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Aim Stabilizer|Black Equalizer|Crosshair|Gigabyte OSD Sidekick|Low Blue Light|Smart OD|flicker-free|гніздо для замка Kensington|лічильник FPS|таймер |
| Ширина видимої області, мм | 543.74 |
- Цена: 4 879 ₴






