Монитор MSI MAG 272PF X24 (9S6-3CE59T-020) 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13811127
8 369 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 240 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.3114 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 21 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 6.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|поворот навколо осі (Swivel): від -30° до +30|поворотний екран (Pivot): від -90° до +90|регулювання за висотою |
| Висота видимої області, мм | 336.312 |
| Габарити упаковки, мм | 840 x 460 x 150 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073.7 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 612.63 x 364.82 x 51.8 (без підставки)|612.63 x 535.72 x 227.9 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 122% srGB|89% Adobe RGB|94% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип матрицы | WLED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | AI Vision|Adaptive-Sync|Anti-Flicker|HDR Ready|Less Blue Light|MSI Eye Care|Rapid IPS|Virtual AIM Point|Wide Color Gamut (sRGB)|гніздо для замка Kensington |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48-240 |
| Ширина видимої області, мм | 597.888 |
- Цена: 8 369 ₴




