Монитор Philips 27E3U7903/00 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13811147
48 529 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Частота обновления | 70 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 8.1 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 4 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.11655 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, USB Type-C, USB, Thunderbolt |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 37.76 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 6.3 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від -5 до 20 ° (нахил)|обертання +/-360|портретний режим: + 90 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | 10-бітна глибина кольору|Daisy Chain|Picture-by-Picture (PBP)|Power Delivery (98 Вт)|Thunderbolt 4 (до 40 Гбіт/с)|підтримка Windows Hello|роздільна здатність 5K Ultra HD |
| Контрастность хххх:1 | 2000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Разрешение экрана | 5120 x 2880 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 624 x 391 x 28 (без підставки)|624 x 566 x 176 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% REC709|130% NTSC|160% srGB|99% DCI-P3|99.5% Adobe RGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 29.1 |
| Тип LED подсветки | вбудована веб-камера |
| Тип матрицы | WLED |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Calman Ready|DisplayHDR 600|EasyRead|Eyesafe Certified|Low Blue Light|PowerSensor|SmartKVM|ZeroFrame|flicker-free|multiview: pbp (2x devices)|вебкамера з автоматичним кадруванням|низька затримка вводу |
- Цена: 48 529 ₴






