Монитор Samsung LS34DG852SZXUA 34"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13811307
40 029 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 34 дюйм |
| Разрешение экрана | 3440×1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | OLED |
| Формат экрана | 21:9 |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Частота обновления | 175 Гц |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вход/Выход | USB |
| Размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.23 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 49 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 5.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -2° до +20|поворот: від -3° до +3 |
| Висота видимої області, мм | 337.1 |
| Габарити упаковки, мм | 948 x 185 x 456 |
| Динамічна контрасність | 1 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | Gaming Hub|VESA DisplayHDR 400|smart tv|голосове керування|операційна система Tizen™|підтримка HDR10|широкоформатний |
| Контрастность хххх:1 | 1000 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 180 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), вигнутий екран, вигнутий екран + (1800R), поворот екрану (Pivot), підсвітка корпусу, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 813.6 x 363.5 x 128.1 (без підставки)|813.6 x 522.3 x 192.8 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99.3% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | USB-концентратор |
| Тип монітора | Smart TV|професійний|ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Ширина видимої області, мм | 800.1 |
- Цена: 40 029 ₴






