Монитор Samsung ViewFinitiy S9 S95UC (LS49C950UAUXEN) 49"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13811867
44 549 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 49 дюйм |
| Разрешение экрана | 5120х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Формат экрана | 32:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 15.6 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.234 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 350 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 53 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 10.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 2 до 11 |
| Висота видимої області, мм | 335.232 |
| Габарити упаковки, мм | 1265 x 343 x 481 |
| Динамічна контрасність | Mega ? DCR |
| Дополнительные возможности | Power Delivery до 90 Вт|VESA DisplayHDR 400|вбудований KVM-перемикач|вигнутий екран 1000R|роздільна здатність Dual QHD|сертифікація TUV Intelligent Eye Care|широкоформатний |
| Контрастность хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 210 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 1147.6 x 363.5 x 293.8 (без підставки)|1147.6 x 568.4 x 420.5 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 115% sRGB|92% dci-p3 |
| Тип LED подсветки | USB-концентратор |
| Тип монітора | монітор |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Easy Setting Box|Eye Saver Mode|Flicker Free|Off Timer Plus|PiP|Picture by Picture|adaptive picture|auto source switch + |
| Ширина видимої області, мм | 1191.936 |
- Цена: 44 549 ₴




