Монитор AOC AG246FK6 Black 24.1"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13813407
33 679 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AOC |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 24.1 дюйм |
| Разрешение экрана | Full HD (1920×1080) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип LED подсветки | RGB LED |
| Тип матрицы | TN+Film |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 5.03 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.28 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 160 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 170 град. |
| Яркость | 500 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 3.75 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° / +23|обертання (Pivot): -90°/+90|обертання (Swivel): ±28 |
| Висота видимої області, мм | 381 |
| Габарити упаковки, мм | 650 x 420 x 188 |
| Динамічна контрасність | 80 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | VESA DisplayHDR 400 HD|вбудований блок живлення|призначений для кіберспорту|підтримка HDCP 2.3|режим Picture-by-Picture (PbP)|режим Picture-in-Picture (PiP) |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, тримач для навушників |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 557 x (380.8-489.8) x 240 (з підставкою)|557 x 331.4 x 73 (без підставки) |
| Розширена колірна гамма | 125.1% sRGB|89.4% Adobe RGB|93.6% DCI-P3 |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | AOC G-Menu|AOC Light FX|Low Blue Light|Low Input Lag|Shadow Control|Virtual AIM Point|flicker-free|лічильник FPS |
| Ширина видимої області, мм | 557 |
- Цена: 33 679 ₴






