Монитор Philips 34B2U3600CH/00 34"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13813567
22 979 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 34 дюйм |
| Разрешение экрана | 3440×1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | VA |
| Формат экрана | 21:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 120 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 10.401 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 4 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.23175 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 28.26 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.3 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 7.82 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | +/-180 ° (обертання)|від -5 до +30 ° (нахил) |
| Динамічна контрасність | 50 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | 10-бітна глибина кольору|Power Delivery до 90 Вт|kVM-перемикач|підтримка HDCP (1.4/2.2)|ультраширокий |
| Контрастность хххх:1 | 3500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), вигнутий екран + (1500R), висувна регульована веб-камера, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (180) |
| Розміри, мм | 807 x 369 x 107 (без підставки)|807 x 602 x 287 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 104% NTSC|120% srGB |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 21.3 |
| Тип LED подсветки | USB-концентратор |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Eyesafe 2.0|Low Blue Light|SmartControl|SmartKVM|SoftBlue|Windows Hello|flicker-free|pip/pbp|smartimage|підтримка HDR10 |
- Цена: 22 979 ₴






