Монитор MSI MAG 272QPF E20 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13814667
9 419 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 200 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.2331 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-Sync|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 6.2 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° ~ +20|обертання (Pivot): -90° ~ +90|поворот (Swivel): -30° ~ +30 |
| Висота видимої області, мм | 335.664 |
| Габарити упаковки, мм | 850 x 475 x 148 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 110 |
| Розміри, мм | 615 x 369.3 x 53.7 (без підставки)|615 x 538.5 x 227.9 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 127.7% sRGB|88.8% DCI-P3|92.8% Adobe RGB |
| Тип матрицы | WLED |
| Тип монітора | для дому та офісу|професійний|ігровий |
| Фірмові технології | AI Vision|Anti-Flicker|DisplayHDR 400|HDMI CEC|Less Blue Light |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 200 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 72 - 300 |
| Ширина видимої області, мм | 596.736 |
- Цена: 9 419 ₴



