Монитор Asus ROG Strix XG27AQDNG (90LM0CH0-B01971) 26.5"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13814967
38 059 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 26.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип LED подсветки | RGB LED |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 360 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.23 мм |
| Тип покрытия экрана | Глянцевый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 250 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 60 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 45 до 45 |
| Динамічна контрасність | 1500 000 :1 |
| Дополнительные возможности | HDR|лічильник FPS|сенсор присутності|сертифікація: Energy Star, EPEAT Gold, TCO, TUV Flicker-free, TUV Low Blue Light|стабілізація чорного кольору|таймер|ігровий приціл |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 110 |
| Розміри, мм | 611x503x169 |
| Розширена колірна гамма | 135% sRGB|99% DCI-P3 |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | ASUS OLED Care Pro|Anti-Flicker|Aura Sync|DisplayWidget Center|Extreme Low Motion Blur|Flicker Free|Neo Proximity Sensor|Refresh Rate Cap|Shadow Boost |
- Цена: 38 059 ₴






