Монитор Asus ProArt Display 6K PA32QCV (90LM0BD0-B01K71) 32"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13815197
85 599 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | IPS |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 9.3 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.116 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 400 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB, USB Type-C, Thunderbolt |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 49.5 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° / +23|обертання (Pivot): від -90° до +90|поворот (Swivel): від -30° до +30 |
| Дополнительные возможности | 218 PPI|Daisy Chain|HDR|kVM-перемикач|вбудований блок живлення|екологічне паковання|енергоефективність|підтримка 10-бітного кольору |
| Контрастность хххх:1 | 3000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 50 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Разрешение экрана | 6016 x 3384 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (130) |
| Розміри, мм | 714.2 x 617.9 x 240.1 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|98% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | Auto KVM|Calman Verified|Color Accuracy ?E < 2|DisplayWidget Center|Flicker Free|Light Sync|Low Blue Light|LuxPixel AGLR|TUV Eye Care |
- Цена: 85 599 ₴






