Монитор MSI MAG 322UP QD-OLED E16 (9S6-3DD29A-049) 31.5"

-7%
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13815537
43 299 ₴
40 059 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 31.5 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Тип матрицы | QD-OLED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 7.7 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.03 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.1814 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 7.7 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил від -5° до +15|поворот від -30° до +30 |
| Габарити упаковки, мм | 940 x 180 x 510 |
| Динамічна контрасність | 1500 000 :1 |
| Дополнительные возможности | гніздо для замка Kensington|підтримка HDR |
| Контрастность хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073.7 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 719.1 x 418.3 x 241.9 |
| Розширена колірна гамма | 138% sRGB|98% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED подсветки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | професійний|ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | AI Vision|DisplayHDR True Black 400|Flicker Free|Low Blue Light|MSI OLED Care 2.0|Picture by Picture|Picture-In-Picture|Quantum Dot Color |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 165 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 390 |
- Цена: 40 059 ₴



