Вытяжка Electrolux LFP326FW White

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13816067
7 069 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество скоростей | 3 |
| Режимы работы | Отвод, Рециркуляция |
| Состояние | Новое |
| Тип встраивания | В шкаф |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Тип управления | Механическое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 598 мм |
| Габаритные размеры | |
| Глубина | 309 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Освещение | светодиодные лампы |
| Фильтр | угольный, жировой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.4 |
| Вес (кг) | 7.4 кг |
| Висота, мм | 179 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ), см | 21.5 x 64 x 35 |
| Габарити, см | 179 x 598 x 309 мм |
| Дополнительно | 48-69|клас енергоспоживання C|тип вугільного фільтра: ECFB03 |
| Діаметр повітроводу, мм | 150 |
| Комплектация | витяжка, гарантійний талон, жироуловлювальний фільтр алюмінієвий, інструкція |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мотор (потужність), Вт | 120 |
| Оснащение | світлодіодне освітлення|фільтр придатний для миття у посудомийній машині |
| Продуктивність, м3/год | 410 |
| Рекомендована площа приміщення, кв.м | 12 |
- Цена: 7 069 ₴




