Монитор MSI MAG 274UPDF E16M 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13817897
22 519 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 0.5 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.15525 мм |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB Type-C |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 26 Вт |
| Потребляемая мощность в спящем режиме | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.8 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -5° ~ +20|обертання (Pivot): -90° ~ +90|поворот (Swivel): -30° ~ +30 |
| Висота видимої області, мм | 335.34 |
| Габарити упаковки, мм | 550 x 620 x 210 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Дополнительные возможности | HDMI-CEC|Picture-by-Picture (PBP)|VESA DisplayHDR 1000|оновлення прошивки |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 613.1 x 375.31 x 68.77 (без підставки)|613.1 x 423.53 x 227.9 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 100% AdobeRGB|143% sRGB|98% DCI-P3 |
| Споживча потужність в еко-режимі, Вт | 0.5 |
| Тип LED подсветки | Mini LED |
| Тип матрицы | Rapid IPS |
| Тип монітора | професійний|ігровий |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | AI Vision|Console Mode|Dual Mode|Less Blue Light|Mini-LED|Quantum Dot Color|Rapid IPS|flicker-free |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 320 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 180 - 356 |
| Ширина видимої області, мм | 596.16 |
- Цена: 22 519 ₴




