Монитор Vinga 27S416-11B 27"

- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13818187
16 669 ₴
Показать оптовые цены+380 (95) 579-54-89
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vinga |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 27 дюйм |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип | ЖК-монитор |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Частота обновления | 165 Гц |
| Размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 1 мс |
| Размер пикселя по горизонтали | 0.16 мм |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Угол обзора по вертикали | 178 град. |
| Угол обзора по горизонтали | 178 град. |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Интерфейсы | |
| Вход/Выход | HDMI, DisplayPort, USB |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 49 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме ожидания | 0.5 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +15|поворот монітора: від -30° до +30|поворотний екран: від -90° до +90 |
| Динамічна контрасність | 10 000 000: 1 |
| Контрастность хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, безрамковий (сinema screen), поворот в сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 615 x 359 x 44|615 x 444 x 170 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED подсветки | USB-концентратор |
| Тип матрицы | WLED |
| Тип монітора | безрамковий|для відеомонтажу|для програміста|мультимедійний|широкоформатний|ігровий |
| Фірмові технології | Low Blue Light|flicker-free |
- Цена: 16 669 ₴






